IZZY Check

Pozyskaj wiarygodne dane dotyczące historii pojazdu oraz jego bieżącej wyceny i podejmij dobrą decyzję o zakupie auta w przeciągu sekund.

raport z historią pojazdu dla profesjonalisty

Raporty Izzycheck dostarczają dane historyczne dotyczące pojazdów używanych z rynku europejskiego. Prezentowane są nie tylko informacje o zarejestrowanych szkodach komunikacyjnych, ale również dane z rejestru zastawów skarbowych, dane o wyposażeniu z baz producentów, wycena pojazdu według baz Info-Ekspert PRO.

Więcej na izzycheck.pl

co nas wyróżnia?

Od początku działalności naszym celem jest dobre zrozumienie i zaadresowanie potrzeb dealerów autoryzowanych i nieautoryzowanych. Dzięki temu IzzyCheck posiada szereg funkcjonalności, które maja zastosowanie w procesie bezpiecznego i efektywnego pozyskiwania pojazdów używanych od klientów detalicznych lub firmowych.

administracja kontem

W ramach konta możesz zarządzać salonami lub placami, użytkownikami. Wszyscy pracownicy dodani do konta widzą wygenerowane raporty w ramach firmy

nielimitowane raporty

Jako profesjonalista nie musisz płacić za informacje, które już posiadasz. Raport podstawowy i informację o wpisach w bazach szkodowych masz w ramach abonamentu.

aplikacja
mobilna

Szybkie wprowadzanie danych z użyciem kodu Aztec, wszystkie raporty pod ręką, szybka wycena na parkingu przed salonem? Aplikacja IzzyCheck PRO daje ci taką możliwość.

szkolenia i wsparcie

Nasi klienci otrzymują wsparcie we wdrażaniu narzędzia w organizacji. Szkolenia i prezentacje prowadzone są formie online, telefonicznej lub spotkania na żywo.

iNTEGRACJA
API

Raporty IzzyCheck możesz w prosty sposób integrować ze swoim systemem. Pozwoli Ci to budować elastyczne procesy biznesowe i operować danymi w jednym miejscu.

historia i wyszukiwanie

W odróżnieniu do innych ofert, raporty nie mają ustalonej ważności. Możesz w prosty sposób wyszukać archiwalny raport, aby go przeanalizować lub w szybki sposób uaktualnić.

dowiedz się więcej: izzyckeck.pl

wybrani klienci

Dzięki elastyczności systemu raportów IzzyCheck, nasi klienci wykorzystują go w zindywidualizowany sposób, np. generując raporty szkodowości, rozkodowując wyposażenie pojazdu z baz producenckich, generując szybkie wyceny wartości pojazdu według baz Info-Ekspert PRO w procesie odkupu pojazdu od klienta.