IZZY Commerce

Platforma ecommerce dostępna jest dla partnerów w usłudze SaaS lub w ramach dedykowanego wdrożenia (wraz z wymaganą integracją).

wspieraj swoją sprzedaż w kanale online

Platforma izzylease oparta o model chmurowy wyspecjalizowana jest w promocji ofert pojazdów wraz z finansowaniem. Jej modułowość pozwala m.in. na integrację z DMS/CRM, kalkulatorami podmiotów finansujących, procesami odkupu pojazdów w rozliczeniu, etc.

umów prezentację demo

upraszczamy sprzedaż i finansowanie pojazdów dla wszystkich stron

Proces sprzedaży pojazdów nowych i używanych jest skomplikowany i wielowątkowy. W ramach platformy izzylease łączymy wszystkie złożone elementy sprzedaży pojazdów w jedno, przyjazne dla użytkownika doświadczenie, które pomaga konsumentom pozyskać informacje potrzebne do podjęcia decyzji zakupowej, jednocześnie zapewniając dealerom i finansującym kontrolę na każdym etapie procesu sprzedaży.

dowiedz się więcej: SALON.izzylease.pl

zalety platformy izzylease

Mamy świadomość, że świat nie stoi w miejscu i oczekiwania konsumentów nieustannie się zmieniają. Oprogramowanie izzyLease jest wciąż rozwijana w oparciu o zmieniające się wymagania rynku oraz potrzeby branży profesjonalnej.

administracja salonami

Struktura platformy umożliwia zarządzanie salonami / markami oraz użytkownikami odpowiedzialnymi za ogłoszenia.

kalkulator finansowy

Moduł finansowy pozwala na symulację rat finansowania dla wybranych produktów finansowych. Zarządzaj marżą w kalkulacjach.

auta nowe i używane

Platforma izzyLease wpiera sprzedaż aut nowych i używanych. Zintegruj platformę z systemem DMS i aktualizuj stock w czasie rzeczywistym.

bezpieczeństwo i technologia

Gwarantujemy SLA dostępności do usługi na poziomie 99.95%. Nasze oprogramowanie rozwijane jest zgodnie z najwyższymi standardami.

Otwarta architektura

Platforma izzylease może być integrowana z innych systemami, dzięki czemu jesteś w stanie budować zaawansowane procesy biznesowe.

TIME to
market

Platforma izzylease w modelu chmurowym może być wdrożona w czasie od 1 do 4 tygodni. W ramach wdrożenia zapewniamy szkolenia i onboarding Twojego zespołu.

wybrane integracje

Platforma izzylease dzięki swojej architekturze wspiera integracje z innymi systemami pozwalając na budowę elastycznych procesów biznesowych, które optymalizują czas realizacji poszczególnych działań.

Nasz ekosystem jest w stanie wspierać, m.in. takie działania jak: wyceny stocku pojazdów w instytucjach finansowych, proces trade-in w salonach dealerskich, transfer harmonogramu spłat rat umowy do firmy windykacyjnej, finansowanie z wykorzystaniem wniosku online.