O nas

Wierzyliśmy w digitalizację rynku automotive jeszcze przed covid-19. Skupiamy się na transformacji cyfrowej procesów sprzedażowych i operacyjnych wspierających firmy na rynku motoryzacyjnym tworząc produkty i usługi własne oraz wdrażając dedykowane rozwiązania.

zespół izzy lease

Nasz zespół łączy lata doświadczenia w dziedzinie motoryzacji, technologii oraz rozwoju oprogramowania. To połączenie umożliwia nam dostarczanie usług i produktów, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom branżowym.

Nasza firma to nie tylko wynik naszej pracy, to także rezultat współpracy z naszymi klientami, którzy inspirują nas do tworzenia coraz lepszych rozwiązań. Nasza misja to kontynuowanie rozwoju i dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

umów rozmowę
Kamil Tonkowicz
Founder / Product Owner

https://linkedin.com/in/kamiltonkowicz

Odpowiedzialny za rozwój produktu oraz przekształcanie wymagań biznesowych na zgrabny i efektywny kod w ramach zrozumiałego UI/UX.

Jacek Barański
Founder / Marketing & Sales

https://linkedin.com/in/jacekbaranski

Odpowiedzialny za business development oraz sprzedaż. Rozpoznaje potrzeby rynku oraz rozlicza z terminów dostarczenia nowych produktów oraz funkcjonalności.

Marcin Grodowski
Founder / Operations & Processes

https://linkedin.com/in/marcingrodowski

Współtwórca Leaselink. Odpowiedzialny za tworzenie efektywnych procesów biznesowych i operacyjnych w ramach platformy izzylease.

wybrani klienci

Dzięki elastyczności systemu raportów IzzyCheck, nasi klienci wykorzystują go w zindywidualizowany sposób, np. generując raporty szkodowości, rozkodowując wyposażenie pojazdu z baz producenckich, generując szybkie wyceny wartości pojazdu według baz Info-Ekspert PRO w procesie odkupu pojazdu od klienta.