IZZY Enterprise

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT. Digitalizujemy procesy operacyjne i sprzedażowe. Integrujemy usługi firm trzecich z DMS/CRM.

indywidualne rozwiaząnia biznesowe

Wiemy, że każdy biznes ma swoje wyjątkowe potrzeby i cele. Dlatego oferujemy usługi wdrażania indywidualnych projektów związanych z budowaniem sprzedaży, finansowaniem i ubezpieczeniami na rynku automotive, które są doskonale dopasowane do Twoich konkretnych wymagań.

Dzięki modułowości platformy izzylease oraz zebranym doświadczeniom na rynku motoryzacyjnym wpieramy klientów również na poziomie koncepcji, budowy procesów oraz ewaluacji proponowanych rozwiązań biznesowych i technologicznych.

umów rozmowę

co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy świadomi dużej skali i złożoności Twoich wyzwań biznesowych. Nasza oferta usług enterprise obejmuje pełne spektrum działań, mających na celu zapewnienie Ci kompleksowych, skrojonych na miarę rozwiązań, aby Twoja firma mogła skupić się na działalności operacyjnej.

analiza i doradztwo

Rozpoczynamy od głębokiego zrozumienia Twojego biznesu, celów i wyzwań. Łącząc nasze wspólne doświadczenia ściśle współpracujemy, aby dostarczyć wartość dla Twojej firmy efektywnie czasowo i kosztowo.

projekt i wdrażożenie

Tworzymy spersonalizowane rozwiązania, które łączą najnowsze technologie z Twoimi unikalnymi potrzebami. Nasz zespół zajmuje się pełnym cyklem projektowym, od koncepcji do wdrożenia.

integracja systemów

Łączymy różne systemy i platformy, aby zapewnić płynną współpracę i optymalizację procesów w Twoim biznesie. Zwiększasz efektywność i tempo działania, dzięki integracji swoich systemów z platformą digital retail.

wsparcie i utrzymanie

Nasze rozwiązania dostarczamy jako aplikacje standalone lub w modelu SaaS. Gwarantujemy SLA dostępności do usługi na poziomie 99.95%. Nasze oprogramowanie rozwijane jest zgodnie z najwyższymi standardami.

Otwarta architektura

Platforma izzylease może być integrowana z innych systemami, dzięki czemu jesteś w stanie budować zaawansowane procesy biznesowe.

TIME to
market

Platforma izzylease w modelu chmurowym może być wdrożona w czasie od 1 do 4 tygodni. W ramach wdrożenia zapewniamy szkolenia i onboarding Twojego zespołu.

wybrane integracje

Platforma izzylease dzięki swojej architekturze wspiera integracje z innymi systemami pozwalając na budowę elastycznych procesów biznesowych, które optymalizują czas realizacji poszczególnych działań.

Nasz ekosystem jest w stanie wspierać, m.in. takie działania jak: wyceny stocku pojazdów w instytucjach finansowych, proces trade-in w salonach dealerskich, transfer harmonogramu spłat rat umowy do firmy windykacyjnej, finansowanie z wykorzystaniem wniosku online.